Porozmawiajmy!

Opinie

Opinie klientów Aware:

 • A. Michał Kazmierski, Dyrektor Generalny Gilead Poland

  Pan Jakub przygotował i przeprowadził kompleksowy program rozwojowy dla zespołu sprzedaży mojej firmy. Mając bardzo doświadczony zespół poszukiwałem rozwiązania, które pozwoliłoby w jeszcze większym stopniu rozwinąć umiejętności potrzebne dla skutecznego działania w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu.
  Oceniając rezultaty programu z perspektywy blisko roku nie mam wątpliwości, że przyniósł on istotne, głębokie i trwałe zmiany w myśleniu i sposobie pracy zespołu. Przełożyło się to wprost na osiągane wyniki. Stworzony przez p. Jakuba program pozwolił doświadczonym, mającym za sobą szereg szkoleń osobom nie tylko nabyć nowa wiedzę lecz przede wszystkim zrozumieć i pokonać własne ograniczenia w budowaniu relacji i efektywnym komunikowaniu się.
  Uczestnicy podkreślali unikalną osobowość i podejście prowadzącego, które pozwalały na zbudowanie głębokiego zaufania i w rezultacie chęć do pełnego zaangażowania się w program szkoleniowy.W pełni zgadzam się ze stwierdzeniem jednego z uczestników, że praca z ludźmi, wspieranie ich rozwoju to dla p. Jakuba nie tylko praca ale przede wszystkim życiowa pasja. Polecam z pełnym przekonaniem.

   

  Michał Kazmierski, Dyrektor Generalny Gilead Poland

 • Elżbieta Grzona-Szałkiewicz, HR Specialist EG+ Worldwide – Opinia

  Jakub Zając przeprowadził dla naszej grupy managerów szkolenie z tematu zarządzania energią i stresem. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Dobierając potrzeby szkoleniowe Kuba wykazuje się dużą uważnością w określaniu obszarów, którymi warto się zająć. Jest partnerem, który ma zarówno zaplecze biznesowe, duże wyczucie trenerskie, ale też oczekuje partnerstwa od osoby zamawiającej – zadając wnikliwe pytania, dając sugestie i wspólnie tworząc zindywidualizowany program szkoleniowy. Jest wsparciem przy każdym etapie – przed, w trakcie i po szkoleniu. Dysponuje dużą wiedzą, którą warto wykorzystywać w swojej organizacji.

   

  Elżbieta Grzona-Szałkiewicz, HR Specialist, EG+ Worldwide

 • Piotr Paczwa, Head of Medical Department, Biogen

  Warsztat był dla mnie bardzo ciekawy, refleksyjny i inspirujący. Zdobyte umiejętności, ćwiczone podczas warsztatu będą bardzo przydatne w mojej pracy, osoby kierującej i zarządzającej zespołem medycznym pracującym w warunkach ciągle zmieniających się wyzwań biznesowych na rynku farmaceutycznym.

   

  Piotr Paczwa, Head of Medical Department, Biogen

Opinie uczestników programów Aware:

 • „Kuba prezentuje inny niż większość Trenerów sposób dotarcia do szkolonych osób. Głęboko zapadają w pamięć Jego spostrzeżenia i dodają mocy w pracy i w tzw. normalnym życiu. Polecam z pełną odpowiedzialnością.”

 • Communication Aware – Opinia

  „Wspaniałe przełożenie potrzeb z rozmowy przed szkoleniem, co zaowocowało wiedzą na temat: „gadzi mózg” że istnieje i można go kontrolować, Trójkąt Dramatyczny – swoisty fenomen, że w takich relacjach pracujemy i tak się zachowujemy i jak to zmieniać”

 • Energy Aware – Opinia

  „Z treningu Kuby o zarządzaniu energią wyszłam bardzo spokojna, kolejne etapy spotkania porządkowały w mojej głowie procesy i podejścia, które uległy kompletnemu rozchwianiu. Kuba nie daje jednoznacznych rozwiązań, ale szeroki wachlarz sposobów jak dobrze użytkować swoją energię, aby starczyło jej na pracę, pasje, bliskich, życie po prostu”

 • Leadeship Aware – Opinia

  „Jestem szefem od 30 lat. Kieruję raczej twardą ręką i sądzę , ze to się sprawdza. Na warsztacie Leadership Aware zobaczyłem, że co roku popełniam ten sam błąd – nie słucham swoich ludzi.”