Porozmawiajmy!

A. Michał Kazmierski, Dyrektor Generalny Gilead Poland

Pan Jakub przygotował i przeprowadził kompleksowy program rozwojowy dla zespołu sprzedaży mojej firmy. Mając bardzo doświadczony zespół poszukiwałem rozwiązania, które pozwoliłoby w jeszcze większym stopniu rozwinąć umiejętności potrzebne dla skutecznego działania w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu.
Oceniając rezultaty programu z perspektywy blisko roku nie mam wątpliwości, że przyniósł on istotne, głębokie i trwałe zmiany w myśleniu i sposobie pracy zespołu. Przełożyło się to wprost na osiągane wyniki. Stworzony przez p. Jakuba program pozwolił doświadczonym, mającym za sobą szereg szkoleń osobom nie tylko nabyć nowa wiedzę lecz przede wszystkim zrozumieć i pokonać własne ograniczenia w budowaniu relacji i efektywnym komunikowaniu się.
Uczestnicy podkreślali unikalną osobowość i podejście prowadzącego, które pozwalały na zbudowanie głębokiego zaufania i w rezultacie chęć do pełnego zaangażowania się w program szkoleniowy.W pełni zgadzam się ze stwierdzeniem jednego z uczestników, że praca z ludźmi, wspieranie ich rozwoju to dla p. Jakuba nie tylko praca ale przede wszystkim życiowa pasja. Polecam z pełnym przekonaniem.

 

Michał Kazmierski, Dyrektor Generalny Gilead Poland