Porozmawiajmy!

Jakub Zając

Jakub Zając

Nazywam się Kuba Zając i odkąd pamiętam interesuje mnie z jednej strony biznes, a z drugiej to, co najlepsze w humanistyce, psychologii i w naukach o zarządzaniu. Łączę wiedzę z tych obszarów i przedstawiam w formie pomocnej współczesnym liderom organizacji i ich zespołom. Dbam o to, by ta wiedza była atrakcyjna, lecz nade wszystko użyteczna w codziennej praktyce biznesowej, w osiąganiu celów. Prowadziłem projekty rozwojowe dla firm z różnych branż, w ostatnim czasie m. in. dla Lego, PKO BP, PZU, ING Bank Śląski, BGK, Medicover, Lafarge, Nestle, Orlen, Rhenus Logistics, Orange, UOKiK.
Sam prowadzę dwie firmy, mam również doświadczenia pracy w małych firmach, średnich firmach i korporacji.

Z wykształcenia jestem socjologiem, ukończyłem również Szkołę Trenerów Grupowych Metrum. Jestem certyfikowanym ekspertem narzędzia 360 Versatile Leadership Index. Posiadam certyfikat MBB Personal.

Należę do zespołu Akademii Psychologii Przywództwa, studiów podyplomowych Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej prowadzonych pod kierunkiem Jacka Santorskiego, gdzie od 10 lat prowadzę co roku grupę rozwojową dla topmanagerów chcących stawać się liderami. Prowadzę zajęcia na kierunku Zarządzanie i Przywództwo na Uniwersytecie SWPS. Blisko współpracuję z Grupą Firm Doradczych Values oraz firmą wdrożeniową 4Results.

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą, ukończyłem 4 letnie kształcenie zawodowe w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt (IIPG) akredytowanym przez Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty. Prowadzę Ośrodek Psychoterapii Inmento, gdzie również przyjmuję Klientów w terapii indywidualnej.

O czas wolny twórczo i dzielnie walczę dla wspólnych chwil z rodziną, jazdy na motocyklu i chwil z literaturą.