Porozmawiajmy!

Anna Konkel-Zając

Anna Konkel-Zając

Trenerka biznesu, coach kariery i doradca zawodowy. Łączy doświadczenie szkoleniowe oraz zawodowe z obszaru biznesu i edukacji.

Absolwentka filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim,  coachingu kariery na SWPS w Warszawie oraz Szkoły Trenerów Biznesu na Akademii L. Koźminskiego. Ukończyła Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Aktualnie w trakcie kształcenia w zawodzie psychoterapeuty w Szkole Psychoterapii w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt (akredytacja European Association for Gestalt Therapy).

Prowadzi szkolenia z managerami niższego i wyższego stopnia, nauczycielami, dyrektorami, coachami, trenerami, doradcami zawodowymi. Specjalistka ds. doradztwa zawodowego – wspiera organizacje, zespoły i klientów indywidualnych w procesach rozwojowych, ocenie potencjału i zasobów. Prowadzi szkolenia, warsztaty i konsultacje w obszarze kompetencji miękkich, doradztwa zawodowego i coachingu kariery.

Posiada certyfikaty:

  • Program Pomocy Psychologicznej Szkolenie z zakresu umiejętności pomocy psychologicznej  organizowane przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt.
  • Certyfikat Reiss Profile Master in Poland.
  • Kurs doskonalący- podstawowy Terapia Skoncentrowana na rozwiązaniach. Organizowany przez Centrum PSR
  • Certyfikat: Coaching oparty na empatii. Empathy based Business & Life Coaching. Rozwój  kompetencji coacha w zgodzie ze standardami kompetencyjnymi I etycznymi International Coach Federation (ICF) oraz Izby Coachingu (IC).