Porozmawiajmy!

Counselling i pomoc psychologiczna dla ludzi biznesu

Centrum
Aware
Pomoc

Żyjemy w czasach turbulencji i zmian. Nieprzewidywalność to codzienność. Wierzymy, że firmy tym lepiej sobie poradzą, im lepsza będzie kondycja ich kluczowych ludzi i im zdrowsze relacje między nimi.

 

Dzięki unikatowemu połączeniu kompetencji biznesowych i psychologicznych pomagamy ludziom biznesu  zrozumieć się, dogadać i  wyjść z kryzysu.  Warto próbować – energia i czas zaoszczędzony na obsługę trudnych emocji i dylematów pomoże rozwinąć biznesowe skrzydła. Działamy na pograniczu biznesu i psychologii. To pozwala na efektywną pomoc w kwestiach relacji i emocji liderom, wspólnikom, zespołom i rodzinom biznesowym.

 

Specjalizujemy się w  counsellingu dla biznesu –  podejściu czerpiącym z coachingu, mentoringu, terapii i interwencji psychologicznej. Centrum tworzy grono specjalistów, których wspólnym mianownikiem jest połączenie praktyki biznesowej i psychoterapeutycznej oraz wieloletnie doświadczenie pracy rozwojowej i pomocowej z liderami. Pracujemy w oparciu o rzetelne, racjonalne podejścia i metody, sprawdzone w doświadczeniu.

Nasze usługi
dedykujemy

  • Przedsiębiorcom, szefom, managerom, którzy czują, że  potrzebują wsparcia i pomocy, bo ilość wyzwań przerosła ich możliwości
  • Wspólnikom, którym trudno się dogadać
  • Zarządom, które mają trudność w efektywnej współpracy z uwagi różnice i konflikty
  • Zespołom, w których wysoki poziom napięć relacyjnych i konfliktu utrudnia współpracę
  • Pracownikom organizacji, gdy potrzebują profesjonalnego wsparcia psychologicznego
  • Pracownikom HR i managerom, którzy chcą zyskać wiedzę, jak pomagać skutecznie

Kontakt

Szkolenia, Doradztwo, Rozwój

ul. Konstancińska 7/8
02-942 Warszawa

NIP 9372220814