Porozmawiajmy!

Ewa Pietruszczak

Ewa Pietruszczak

Ewa jest konsultantem biznesowym i dyplomowanym trenerem zajmujący się podnoszeniem efektywności pracy zespołów. Łączy dziesięcioletnie doświadczenie marketingowe w międzynarodowych korporacjach z przygotowaniem i praktyką trenerską. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu TROP. Pracuje w oparciu o action learning, wykorzystując elementy komunikacji dialogu potrzeb (NVC) i podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach (SFA). Projektuje i prowadzi treningi zadaniowe, które integrują bieżącą pracę operacyjną zespołu z jego rozwojem.

Przepracowała ponad 500 godzin realizując projekty trenersko doradcze dla m.in.: GTL LOT, Lego, Reckitt Benckiser, Rhenus Logistics, Grey, Brand Support, IQFM Acermann, DPD. Wspiera także osoby zakładające firmy, dzieląc się swoją wiedzą I doświadczenie. Wykładała “Budowanie relacji w biznesie” w Collegium Mazovia i “Kreatywność w pracy nad wizją” w Szkole Liderek.

Autorka publikacji “Aby firma stała się stabilnym źródłem dochodu – po pierwsze klienci!”, w ramach projektu “Model biznesowy budowy i rozwoju firm spin off” i współautorka “10 najczęstszych błędów popełnianych przez młode firmy” w tymże projekcie.